WhatsApp
Telefon
+90 530 832 74 68
Beğenilen
Ürünlerim
0
0.00TL
Toplam
Seoetiniz
Sepetiniz boş.
Toplam:
0.00TL
Seoete git
Yeterli stok yok!
HAKKIMIZDA
2010 yılından itibaren sektörde var olan bilgi ve tecrübemize güvenerek 2020 Yılında kurulan Jumak Uniform Giyim firması, kurulduğu günden beri büyüyerek şu an Türkiye'nin en sevilen ve tercih edilen online medikal giyim satış sitesi konumundadır. Jumak Uniform bugünlere sağlık personellerinin ihtiyaçlarını bilip, onlara uygun formalar,ve boneler üretmesinden kaynaklanmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanındaki sağlık personellerine ürünlerin sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesindeki en büyük etkenlerden biri ise geleceğin teknolojilerini doğru zamanda, doğru yerde kullanılmasından kaynaklanmaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla birlikte ürünlerimizdeki kalite kontrol ve satış sonrası süreçlerde ekiplerimiz titizlikle çalışmaktadır.
Misyon
Jumak Uniform olarak misyonumuz, sağlık sektöründe hizmet veren tüm profesyonellerin işlerini daha rahat ve konforlu bir şekilde yapmalarını sağlayacak, kaliteli, dayanıklı ve fonksiyonel medikal giyim ürünleri sunarak, sektördeki ihtiyaçları karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Sektöre yön veren bir marka olarak sektöre değer katmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen marka olma misyonumuzun bir parçasıdır.
Vizyon
Jumak Uniform ailesi olarak , sağlık sektöründeki tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak, kalitelimizden ödün vermeden ve yenilikçi ürünleriyle sektörün en çok sevilen ve tercih edilen markası olmayı hedeflemektedir.
RESMİ ŞİRKET BİLGİLERİ

Ünvan: MAZLUM KANAT (Şahıs Firması) .

Vergi Dairesi: 5 Ocak.

Vergi No: 4950988233

Adres: Kocavezir Mahallesi Obalar Caddesi No: 70 İç Kapı No: 401 Seyhan / Adana

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Güvenli Alışveriş
Toptanara gelişmiş teknik altyapısı ile tüm verileriniz koruma altındadır.
Destek Ekibi
7/24 Destek ekibimiz sizlere hizmet vermekte olup, her konuda çözüm sağlanmaktadır
Zengin Ödeme Seçenekleri
Tüm kredi kartlarına taksit ve EFT ile ödeme sağlayın.
KOD:
Stok Durumu:
Etiketler:
Yeterli stok yok!